Geniş denetim seçenekleriyle; standartlara ve yasalara tam uyum için nerede olduğunuz ve ne yapmanız gerektiğini denetliyoruz.

Operasyonel ve düzenli denetimler ile işletmenizin İSG kontrollerini yapıyor, standartlara ve yasal mevzuata uygun çalışma yapmanıza yardımcı oluyor ve belgelendiriyoruz.
Kalite, Çevre, Hijyen, İş Güvenliği konularında sorularınıza cevap verebilecek uzmanlar görevlendiriyoruz.

Teknik çalışmalar ile ekibinizin ve ekipmanlarınızın yasal şartlara ve standartlara uygunluğunu denetliyoruz.

İşinizde güvenliğinizi maksimum seviyeye getirmek için teknik analizler gerçekleştiriyoruz. Konusunda yetkin, sektöre özel teknik profesyonellerle en doğru değerlendirmeleri size sunuyoruz

Sözleşme danışmanlığınızı yaparak riskinizi azaltıyoruz.

İş güvenliği konularında sorumlulukları tam olarak ortaya koymak için sözleşme danışmanlığı yapıyoruz. Önlemez olaylar karşısında, sizin ön almanızı sağlıyoruz.

Sözleşme yapıldıktan sonra, sözleşmesel sorumlulukların takibini yapıyoruz.

Bilirkişilik Hizmetleri

İş güvenliği konularında bilir kişilik hizmeti vererek, olası istenmeyen durumlarda olayların net şekilde aydınlatılmasına yardımcı oluyoruz.

Yasal mevzuat takibi yaparak sürekli yasalardaki ve yönetmeliklerdeki değişikliklerden haberdar ediyoruz. Güncel mevzuatı işinizde kullanmanızı sağlıyoruz.

Tehlikeli Madde Danışmanlığı

Tehlikeli Madde Taşıma Uzmanlarımızı görevlendirerek yasal mevzuata uygun çalışmanızı sağlıyoruz. Olası kazaları önceden önlemenize yardımcı oluyoruz.