Biz Kimiz

2010 yılından bu yana sıfır kaza politikası ve daha iyiye  ulaşma ilkesi ile yola çıkan Takip İSG, işinizin her aşamasında size ihtiyaç duyacağınız desteği sağlayarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmanızın ihtiyaç duyduğu kalifiye iş güvenliği profesyonellerini hizmetinize sunarak, doğru yerde ve  doğru zamanda ihtiyacınız olan bilgiyi temin ediyoruz. Bilimi ve tekniği işimize en uygun şekilde kullanarak, sizi dış kaynaklara bağlı olmaksızın en iyi şekilde desteklemeye devam ediyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi siz değerli çözüm ortaklarımızın hizmetine sunarak proaktif İş Güvenliği yönetimi yürütüyoruz. Kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyor, firmanızın daha iyi noktalara gelmesine yardımcı oluyoruz. İnsanları, çevreyi ve kaynaklarınızı koruyarak sizinle beraber büyüyoruz.

 

Prensiplerimiz

  • Sıfır kaza hedefi ile çalışmak.
  • Yasal mevzuatlara uygun çalışma gerçekleştirmek.
  • Proaktif bir iş güvenliği yönetimi sağlamak.
  • Bilimi ve tekniği en iyi şekilde kullanmak.
  • Doğru yerde doğru zamanda ve doğru fiyat politikası ile iş yapmak.

Kurucu

Kurucusu olduğum Takip İş Güvenliği firması bünyesinde ekibim ile beraber İş Güvenliği Uzmanlığı yapmaktayım.

Ülkemizde kurulu Rüzgâr Enerji Santrallerinin yaklaşık üçte birinde bir fiil görev alarak başta kurulum olmak üzere bakım-onarım ve servis faaliyetlerinde bilgi ve tecrübe kazandım. Bu birikimi güçlü ekibim ile beraber siz değerli müşterilerimize sunmaktayım.

Vizyonumuz

Yol gösterici ilkemiz her olumsuz olay önlenebilir düşüncesidir. Bunu sağlarken bilimin ve tekniğin bize sunduğu imkânları en iyi şekilde kullanmaktayız. Rüzgâr Enerji sektörünün kendine özel tehlike ve riskler barındırdığını bilmekteyiz. Sektörümüzün daha iyi noktalara ulaşmasını sağlamak için İş Güvenliğini en iyi şekilde uyguluyoruz. Elinizdeki kısıtlı kaynakları maksimum verim ile kullanmak ve kazaları önlemek için bu sektördeki kurumsal bilgi ve tecrübemizi müşterilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz

Yasal mevzuat çerçevesinde işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalarında bizim tecrübe ve bilgimizden faydalanarak güçlenmesi için çalışıyoruz. Sektörde edindiğim bilgi ve tecrübeyi çalışanlarımıza aktarıyor ve onları bilim ve teknik ile yönlendiriyoruz. İhtiyaçlarınızı anlayacak kalifiye personeller görevlendiriyoruz. Hızlı, yerinde ve anında çözümlerle sizi güçlü kılıyor ve dışa bağımlı olmamanızı sağlıyoruz.

 

Kurucu Müdür

Soner SERVİ